Sm Yardım Blog Yazıları

Sistemde Şuanda 567 okunması gereken makale var.


Ücretsiz whatsapp
  • 2020-06-10 01:45:11
  • 0 yorum
3 Okundu

Ücretsiz whatsapp

En popüler mesajlaşma uygulaması whatsapp!

Akıllı telefonların olmazsa olmaz dedikleri uygulamaların en başında gelen mesajlaşma uygulaması whatsapp telefonunuza indirmek çok kolay.

Ücretsiz Whatsapp

Ücretsiz whatsapp kullanmak için telefonunuzun uygulama mağazasına giriniz. Android kullanıcılar için(LG, Samsung, Samsung Galaxy, Blackberry, Huawei vs. ) Google Play uygulama mağazası, iPhone kullanan kullanıcılar Apple Store uygulama mağazalarına giriş yapacaklar.

Uygulama mağazasına girip yaptıktan sonra uygulamanın üst kısmındaki arama çubuğuna “whatsapp” yazınız ve arama butonuna tıklayınız. Çıkan arama sonucunda en üst köşede yer alan ücretsiz whatsapp bölümüne tıklayınız, açılan yeni sayfadaki uygulamanın “Yükle” butonuna tıklayınız. Birkaç dakika kadar indirme işlemi süresi sonrası ücretsiz whatsapp telefonunuza yüklenmiş olacaktır. Ücretsiz whatsapp uygulaması telefonunuza yüklendiğinde uygulamayı açabilirsiniz. Uygulamanın adımlarını takip ederek mesajlaşma uygulaması olan whatsappda kullanacağınız telefon numarasını ekleyiniz. Eklediğiniz telefon numarasına gelen kodu onaylayınız. Profil resminizi whatsapp adınızı giriniz. Bütün bu işlemler sonucunda artık sizde ücretsiz whatsapp uygulamasını kullanmaya hazırsınız demektir.


Yazı Hakkındaki Görüşler

asdasd
Sen de Yorumla!