Sm Yardım Blog Yazıları

Sistemde Şuanda 567 okunması gereken makale var.


Twitter kur
  • 2020-06-10 01:53:20
  • 0 yorum
3 Okundu

Twitter kur

Her birimizin beğendiği yaşantısını merak ettiği ünlüler vardır değil mi?  Neredeler nerede ne yapıyorlar diye hepimiz düşünmez miyiz kimi zaman? Hatta öyle görünürler ki dışardan sanki onların yaşantıları büyüleyici gelir. Gün içinden yaptıkları şeyleri bizimkinden çok daha farklı hayal ederiz. Oysa durum tabi ki farklılıklar gösterse bile onlarda bizler gibi yiyorlar içiyorlar arkadaşlarıyla zaman geçiriyorlar. Twitter sayesinde onların yaşantılarına göz atma imkanımız var. Günümüzde bir çok ünlü de aktif bir şekilde twitter kullanıyorlar.

Öyle ki onlar aslında bizden daha faaller.  Gün içinde yaptıkları her şeyi dakika dakika bizlere sunan ve bundan zevk alan ünlülerimiz var ki bunlar çoğunluktalar. Twitter sayesinde beğendiğimiz merak ettiğimiz sanatçıların oyuncuların hayatları takip edebiliriz. Gerek konserlerini gerek konser öncesi yaptıklarını beğendikleri sözleri düşüncelerini hiçbir yerde daha evvel yayınlanmamış fotoğraflarını ve aklınıza gelebilecek daha bir çok aktivitelerine ulaşmamız mümkün.

Twitter kaydol!

Twitter kaydol

Tabi ki bu haktan faydalanmak için öncelikle twitter kullanıcısı olmamız gerekiyor. Teknolojiyle aranız kötü mü ? öyleyse bile twitter ı çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öncelikle programı indirmeniz daha sonra da twitter kur demeniz gerekmektedir. Twitter kur işlemi fazla karmaşık olmadığından hepimizin uygulayabileceğimiz bir sosyal paylaşım sitesidir. Merak ettiğiniz herkesi buna ünlüler de dahil olmak üzere görebileceksiniz b u sayede. Hala denemediyseniz  ve hala bir twitter hesabınız yoksa kaybınız fazladır.


Yazı Hakkındaki Görüşler

asdasd
Sen de Yorumla!