Sm Yardım Blog Yazıları

Sistemde Şuanda 567 okunması gereken makale var.


Twitter indir kaydol
  • 2020-06-11 02:05:25
  • 0 yorum
3 Okundu

Twitter indir kaydol

Twitter indir kaydol

Bu güne kadar hep söyleyeceklerinizin size geri dönüşümün nasıl olacağı konusunda endişe mi duydunuz?

Ya yanlış anlaşılırsam diye hep susmak zorunda mı kaldınız ve bu sizde kendinize dair özgüven sorunu yaşamanıza mı neden oldu ?

 

O zaman susmayın. İçinizden gelen her şeyi içinizden geldiği gibi söyleyin. Biriktirdiklerinizi an ve an yazın paylaşın bırakın insanları düşünmeyi onlar okuyacaklar sadece sizi hiçbir şekilde yadırgamayacaklar. Nerede mi mümkün böyle bir hayat tabi ki twitterda. Bırakın düşünceleriniz gün yüzüne çıksınlar kim bilebilir belki sustuklarınız arasında öyle cümleler vardır ki bir arkadaşınızın ya da her hangi bir insanın tamamı ile hayatını değiştirecektir. Kim bilebilir belki sustuklarınızın ortasında bir komedyen hatta bir şair belki bir yazar bile vardır sadece saklanmışlardır içinizde bir yerlere.

Hiç merak etmediniz mi içinizdeki konuşmak için çıldıran yanınızı anlatmak istiyorum özgür bırak beni dediğini duymadınız mı muhakkak duymuşsunuzdur. O zaman bırakın içinizdeki konuşmayı seven o yanınız hiç susmasın. Nerede nasıl olursa olsun söylesin içinden geçenleri ve bunu herkes duysun. Yalnızca siz değil. Bütün bunları yapmak istiyorsanız hemen twitter indir demelisiniz  eğer bu dünyaya daha evvel tanışmadıysanız eminiz ki burası sizin kağıdınız, defteriniz olacak. Nasıl mı kullanabilirim diyorsunuz ? öncelikle arama motorunuza twitter indir yazmanız yeterli olacaktır sonradan kendiliğinden gelecek size yeni dünyanız.


Yazı Hakkındaki Görüşler

asdasd
Sen de Yorumla!