Sm Yardım Blog Yazıları

Sistemde Şuanda 567 okunması gereken makale var.


HotSpotShield iPhone telefon ile twitter giriş
  • 2020-05-31 16:01:42
  • 0 yorum
3 Okundu

HotSpotShield iPhone telefon ile twitter giriş

Yasaklar yasaklar yasaklar. Biri yasaklar çiğnenmek için vardır diye boş yere dememiş. Gündemimize hatta ve hatta dünyanın gündemine oturan haberi duymayan yoktur. Duymadıysa da mağara da falan yaşıyordur heralde. Neyse ülkemizde normal koşullarda Twitter giriş yapamıyoruz. Önceleri PC kullanıcıları DNS ayarlarını değiştirerek giriş yapabiliyordu ancak gelin görün ki şu aralar engellenmemiş DNS bulmakta oldukça zor oldu. DNS engelleyen ilk ve tek ülke olma ünvanını da sanırım elimizde tutuyoruz. Her neyse bazı akıllı telefon kullanıcılarının kullandığı HotSpotShield şu aralar PC kullanıcılarının da işini görür oldu. Haliyle telefonlarda DNS değiştiremedikleri için bu programı kullanıyorlar, programda onların işlerini otomatik olarak yapıyor.

HotSpotShield nedir?” diye soran arkadaşlarımız vardır. Kısa sizlere bahsedelim; HotSpotShield sizi başka bir ülkenin internet ayarlarıyla sitelere girmenizi sağlayan bir programdır. Bu program sayesinde yasaklı her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın yapımcıları tarafından açıklanan bir habere göre izinizde asla sürülemezmiş. Çünkü siz sunucudan sunucuya geçiş yapıyorsunuz ve oldukça fazla güvenlik duvarları bilmem neleri varmış. Kısaca sizin istediklerinizi hatta fazlasını gerçekleştiren bir program. Belki daha kullanmadınız ve nasıl bulacağınızı bilmiyorsunuz. Hemen öğretelim;

App Store’ un arama bölümüne HotSpotShield yazın ve karşınıza çıkan ilk programı indirin, kurun. Zaten program Türkçe olduğundan hemen kavrayacaksınız. Bağlan dedikten sonra Twitter kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz. HotSpotShield iPhone telefon ile twitter giriş makalemizin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bir sonraki makalede görüşmek üzere.


Yazı Hakkındaki Görüşler

asdasd
Sen de Yorumla!