Sm Yardım Blog Yazıları

Sistemde Şuanda 567 okunması gereken makale var.


HotSpotShield Windows mobil telefonlarla twitter giriş
  • 2020-05-31 16:04:39
  • 0 yorum
3 Okundu

HotSpotShield Windows mobil telefonlarla twitter giriş

Konumuza girmeden önce Windows telefonlara bayıldığımı söylemek istiyorum. Çok ama çok hızlılar, şıklar, kullanışlılar, farklılar vs. vs. Windows telefonların reklamını da yaptıktan sonra konumuza girebiliriz. Binlerce caps onlarca video hazırlandı Türkiye’ de Twitter’ ın engellenmesi konusunda. Eleştirildi, haklı görüldü, yorumlar yapıldı, makaleler yazıldı. Ancak hala bir çözüm getirilemedi. Twitter giriş için hergün yeni yöntemler arandı ve aranan kan sonunda bulundu. Artık DNS falan değiştirmenize hiç mi hiç gerek yok. Zaten değiştirseniz de bir şey farketmeyecek çünkü ülkemizde binlerce DNS adresi de engellenmiş bulunuyor. Özellikle DNS değiştiremeyen akıllı kullanıcıları tarafından kullanılan HotSpotShield, PC kullanıcılarınında derdine deva olmuş bulunuyor.

Bu program sayesinde DNS’ niz otomatik olarak değişip, programı kapadığınızda yine eski haline dönecektir. Kısaca mantığını anlatmak istiyorum ki programdan korkmayın; başka ülkeler üzerinden yasaklı sitelere girişi sağlayıp, bünyesinde bulundurduğu güvenlik programları sayesinde bilgisayarınızı ve telefonunuzu zararlı yazılımlara karşı koruyor. Ayrıca izinin sürülemediğini de resmi bir kaynaktan okumuşluğum var. Onun detaylarına girmiyorum çünkü aklınız karışacak.

Her neyse elinizde güzelim Nokia Lumia serisinden bir telefon olması muhtemel. Windows işletim sistemleri içinde geliştirilen uygulamayı Marketinizin arama bölümüne yazın ve indirin. Kurduktan sonra bağlan butonuna basmanız sizin için yeterli olacaktır. HotSpotShield Windows mobil telefonlarla twitter giriş yaptıktan sonra ise Twitter kayıt olun ister sadece Twit okuyun. Programı kapadıktan sonra her şey eski


Yazı Hakkındaki Görüşler

asdasd
Sen de Yorumla!