Sm Yardım Blog Yazıları

Sistemde Şuanda 567 okunması gereken makale var.


Facebook Hesabı Nasıl Açılır
  • 2020-05-31 15:34:00
  • 0 yorum
3 Okundu

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Facebook’a giriş aslında oldukça basittir. Yalnızca Google aracılığıyla ya da direk Facebook.com diye yazarak; Facebook ana sayfasına ulaşabilir ve kayıt bilgilerinizle de Facebook aç yapabilirsiniz. Facebook giriş konusundaki en büyük sorun hiç kuşkusuz kimi zamanlar izin verdiğinde bazı uygulamaların gelip; sizin adınıza, sizin duvarınızda paylaşımlarda bulunmasıydı. Facebook yeni geliştirdiği giriş özelliği yardımıyla bundan böyle bu tür istenmeyen durumların önüne geçmiş bulunmaktadır. Yeni gelen, güncellenmiş Facebook giriş sayfasında kullanıcınınız izni veya bilgisi alınmadan, kullanıcı adına Facebook aç duvarında ya da herhangi bir tür paylaşımda bulunmaları yasaklanıyor. Özellikle çeşitli spam uygulamaların çok kullandığı eski Facebook giriş yöntemi sayesinde başımıza oldukça büyük sorunlar açan bu uygulama böylece rafa kalkmış bulunuyor. Şimdi herkes diğer başa dert olan Facebook uygulamaları içinde, arz Zuckerberg’in çıkaracağı yeni uygulamaları bekler durumda.

Facebook’a rahatlıkla giriş yapabiliyor olmalısınız artık ama eğer giriş esnasında ‘yine de’ problemler yaşamaktaysanız, bir bir bu yazacaklarımızı uygulamanızı önermekteyiz;

Öncelikle Facebook’a giriş yapamadığınızdan emin oluyorsunuz.
Facebook’un kendi sayfasından; Facebook giriş problemlerine bağlanıp sorunu araştırıyorsunuz.
Öncelikle mail adresinizi giriniz.
Daha sonra Facebook giriş ile ilgili problemlerinizi alt kısma tanımlayınız.
İsterseniz Facebook giriş problemi yaşadığınız ekran görüntüsünü de bunun altına ekleyebilirsiniz.
Daha sonra gönder diyerek problemin Facebook’a iletilmesini ve Facebook giriş ile ilgili yaşadığınız sıkıntıların çözümünü bekleyebilirsiniz. Bunlardan sonra da muhakkak Facebook’a giriş yapabileceksiniz, o konuda sıkıntınız olmasın.


Yazı Hakkındaki Görüşler

asdasd
Sen de Yorumla!