Sm Yardım Blog Yazıları

Sistemde Şuanda 567 okunması gereken makale var.


Bedava whatsapp indir
  • 2020-06-11 01:56:09
  • 0 yorum
3 Okundu

Bedava whatsapp indir

Akıllı telefonların en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatApp, mesajlaşma uygulamaları arasında liderliğini korumakta.

Sizde mesajlaşma uygulaması olarak whatsapp kullanmak istiyorsanız bedava whatsapp indir!

Whatsapp uygulaması ücretli mi

Hayır. Whatsapp uygulaması ücretsiz(free)’dir.

Whatsapp uygulamasını indir

Whatsapp uygulaması online olarak indirilmekte. Yani internet telefonunuzda internet paketinizin mevcut olması gerekmektedir. İnternet paketiniz yoksa wifi üzerinden internete bağlanabilirsiniz. Daha sonra telefonunuz mağazasına girip yani android bir telefona sahipseniz telefonunuzda Google Play adlı bir uygulama mağazası mevcuttur. Bu mağazaya girip üstte yer alan arama çubuğuna tıklayarak “whatsapp” yazıp aratmanız yeterli olacak. Çıkan arama soncunda ücretsiz whatsapp göreceksiniz.

Bedava whatsapp indir

Whatsapp uygulamasına tıkladığınızda telefonunuza indireceğiniz “Install“ butonuna tıklayınız. Birkaç dakika sonra telefonunuza yüklenecektir. Telefonunuzda başarılı bir şekilde yüklendi bildirimini alacaksınız. Bu bildirimi aldıktan sonra “Google Play” uygulamasını kapatıp telefonunuzda uygulamalarınız arasında whatsapp görünecektir. Whatsapp uygulamasını açtığınızda telefon numarasınız yazıp gerekli adımları takip ederek uygulamayı açabilirsiniz. iPhone telefon kullanan kullanıcılarda Whatsapp uygulamasını telefonlarında yer alan “Apple Store” adlı uygulama mağazası aracılığı ile indirebilirler. Apple Store mağazasını açıp yukarıda yer alan arama çubuğundan “whatsapp” yazıp aratabilirler. Yukarıda anlatılan adımlar iphone telefonlar içinde geçerlidir.


Yazı Hakkındaki Görüşler

asdasd
Sen de Yorumla!